AKTUALITY

O víkendu v Houštce bude k vidění mnoho zajímavého tenisu a pro fanoušky i připraveno i malé občerstvení

Dospělí: Pozvánka na finále 2.ligy: Boj o postup do 1.ligy dvou letos dosud neporažených týmů Plíšková Tennis Academy proti Houštce, sobota 22.6. v 10.00 v Houštce. Soupeř přijede zřejmě ve velmi silné sestavě: A. Laboutková 555. WTA, D. Patý 668. ATP, F. Duda 1390. ATP atd. k vidění bude velmi zajímavý tenis. Náš tým potřebuje podporu diváků, přijďte prosím fandit.

Tým C obhájil divizi.

Tým D opět vybojoval postup, tentokráte už do 1. třídy. Zajímavostí je stav 5-4 v každém odehraném utkání.

Tým E bude v sobotu bojovat o postup do 3.třídy.

Tým F je aktuálně pátý v nejnižší soutěži.

Baby tenis Naši nejmenší tenisté 8-9 let, tým A vyhráli celou soutěž a utkají se s dalšími vítězi o postup na Mistrovství republiky (MR).

Naše druhé družstvo baby, tým B, obsadil třetí místo.

Mladší žactvo, 10-12 let:Tým A je aktuálně na prvním místě v lize, nejvyšší soutěži a utká se o přímý postup na MR s týmem Akademie Plíškové v neděli v Houštce v 9.00. V základní části jsme vyhráli, ale na finále očekáváme, že se soupeř posilní o tři cizince a tedy boj bude pro nás o dost složitější.

Tým B je aktuálně na prvním místě 1.třídy a vyhraje-li i v neděli, má jistý postup do ligy. Byli bychom jediní, kdo má v nejvyšší soutěži dva týmy. Tým C je aktuálně třetí ve 2. třídě.

Starší žactvo, 13-14 let:

Tým A usiluje o udržení v lize, nejvyšší soutěži. Sobotní zápas v 9 v Houštce, rozhodne.

Tým B je aktuálně druhý v 1.třídě.Dorost, 15-18 let:Tým A nejspíše obhájil ligu, nejvyšší soutěž, jistota bude po nedělním zápase.

Tým B udržel 1.třídu Tým C v neděli hraje o udržení ve 2.třídě.

Celkem Houštku letos reprezentovalo rekordních 16 týmů.